05464022876
Çankaya Nakliyat firmaları, Çankaya evden eve nakliyat.

Çankaya Nakliyat firmaları, Çankaya evden eve nakliyat.

Çankaya evden eve nakliyat sektöründe bölgenin büyük olması nedeniyle taşınma işlemi de fazladır . İşlerin fazla olması nedeniyle de nakliyat sektöründe de  günümüzde fazlaca firma bulunmaktadır . Her işte olduğu gibi evden eve nakliyat firmalarında da işinde uzman olmayan işini beceremeyen fazlaca firma bulunmaktadır . Siz de evinizi güvenilir bir firmayla taşımayı istersiniz . Bizlerde sizi uzman kadromuz ve son teknoloji araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için işimizi son derece titizlikle ve özenle çalışmaktayız . Sizlerin eşyalarınıza zarar gelmemesi için her tarafı sarılıp paketlenmektedir . Her zaman önceliğimiz sizin memnuniyetiniz olduğu için 7/24 saat hizmetinizdeyiz . Ve sadece bir telefon uzağınızdayız . Sizler aradıktan sonra tam zamanında evinizde bulunmaktayız . 


Çankaya evden eve nakliyat paketleme 

Eşyalarınız sizin için değeri olduğunu bilmekte ve bunun tüm ekip olarak bilincindeyiz . Sizlerin eşyalarına zarar gelmemesi adına eşyalarınızı teker teker sarıp patpat ile koruma altına almaktayız . Mutfak eşyalarınızı cam , bardak gibi kırılacak eşyalarınızı sarıp kutulara yerleştiriyoruz . Kesici ve delici aletlerinizi sizlerin ve çalışanların sağlığı açısından ayrı bir kutuda sarılıp paketlenmektedir .  Bu paketleme ve sarma sayesinde eşyalarınız çizilme , kırılma , düşme riskini azaltmaktadır . Teknolojik malzemelerimiz televizyon , bilgisayar vb. Gibi eşyalarınızın zarar görmemesi için onları araçların özel bölümlerine yerleştirilmektedir ve bu sayede teknolojik aletleriniz zarar görmeden yeni taşınacağınız evinize sağ salim teslim edilmektedir . 

Çankaya evden eve asansörlü taşımacılık

Eşyalarınızı taşırken hızlı ve güvenli bir şekilde taşımak istiyorsanız asansörlü taşıma kullanmalısınız . Asansörlü taşıma sayesinde zamandan tasarruf edersiniz eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde yerlerine ulaşmaktadır. Günümüzde bina kat sayıları artmıştır bu da eşya taşıma işlemi de zorlaşmıştır  . Asansör evinizin katını asla sıkıntı etmez . Binaların koridorları dardır ve eşyalar indirilirken çarpma ve düşme riski çok fazladır . Eşyalarınızı bu sistem ile taşırsanız çok fazla zarar görülmektedir . Asansörlü taşıma ile sarılan eşyalarınız tek tek asansöre yerleştirilir ve alanında uzman ekibimizle dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilir ve gideceği yere sağ salim ulaşır . Eşyalarınızın taşınacağı yeni yerin de katı yüksek ise iki tarafa da asansör kurulmaktadır . Ve eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırılmaktadır .


Çankaya evden eve parça eşya taşıma

Parça eşyalarınız normal eşyalara göre az olduğu için maddi değerini da daha indirimli bir şekilde taşımaktayız . Eşyalarınızın azlığına ve çokluğuna göre araç temin edilir ve güvenli bir şekilde yerlerine ulaşmaktadır . Eşyalarınız az diye asla özen ve hizmette azalma olmamaktadır son derece titizlikle ve özenle çalışmaktayız . Az eşyalarınıza da asansörlü taşıma ile daha hızlı ve güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırmaktayız . 


Çankaya Ofis ve büro taşımacılığı 

Evden eve nakliyat sektöründe her türlü taşıma yapmaktayız bu işlemlere ofis ve büro taşımacılığı da dahildir . Ofisteki tüm eşyalarınızı sarıp kutulara yerleştiriyoruz . Patpatlarla mobilyalarınızı koruma altına alıyoruz . Sökülecek eşyalarınızı söküp tekrardan monte ediyoruz . Alanında uzman personellere yeni taşınacağınız yere araçlarımızla tam zamanında ulaştırmaktayız . 


Çankaya evden eve nakliyat profesyonel kadrosu

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kadromuzda bulunan tüm personellerimiz alanlarında uzman kişilerdir . Araçlarımızı kullanan personellerimizin gerekli tüm belgeleri tamamdır . Eşyalarınızı taşırken oluşabilecek kazalarda oluşan zararları karşılamak adına eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır . Sigorta sayesinde eşyalarınızın zararını fazlası ile karşılamaktayız . Bizimle çalışmak isteyen kişiler için test yapılmakta ve başarılı olmayan kişiler kadromuza dahil edilmemekte . Bizimle çalışan tüm müşterilerimiz bizden memnun olduklarını dile getirmişlerdir . Sizlerde evinizi bizimle taşımak isterseniz sadece bir telefon uzağınızdayız

Bunu Paylaş

Yorumlar