05464022876

Ankara evden eve nakliyat  olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için 7/24 saat hizmetinizdeyiz. Her zaman ilk önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Ev taşıma çok yorucu ve zaman harcayan bir iştir ama profesyonel bir ekiple çalışırsanız bu işi en aza indirebilirsiniz. Sizin istediğiniz güvenli ve hızlı bir şekilde evinizi taşımak,bizimde  her zaman önceliğimiz sizi mutlu bir şekilde evinize yerleştirmek. Bizleri ile birlikte çalışma kararı veren kişilerin evlerinde eşyalarını sigortalayıp paketleme işlemlerini gerçekleştirmenin ardından . Bu ambalajlı eşyalar, eşyaların çokluğu ve boyutlarına göre en uygun olan nakliye aracına yüklüyoruz.


Güvenilir nakliye firması olarak eşyalarınızı ulaşması gereken yere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Yerlerine ulaşan eşyaları profesyonel elamanlarımız ile tek tek indiriyoruz. Müşterilerimizin yeni taşınacakları yer üst katta ise Asansörlü nakliye  ile hızlı ve güvenli bir şekilde yerleştiriyoruz bu şekilde eşyalarınız zarar görmüyor. 


Evinizde bulunan mobilyaların taşınmalarda sökülüp tekrar monte edilmesi  gerekir. Bu işlemin iyi bir şekilde çalışması için uzman personellere ihtiyaç vardır . Mobilyalarınız zarar görmeden taşınmalıdır. Mobilyalarınız etrafına büyük ebatlarda sarılan koruyucu kılıflar ve patpatlar eşliğinde taşınması da nakliye içinde oluşabilecek zararlarda çizilmeler de veya kırılmaların önüne geçecektir. Bunların dışında evinizde bulunan tüm mutfak gereçleri, cam ve benzeri kırılabilir eşyalarınız da tek tek sarılarak paketlenip, sağlam bir şekilde yeni evinize ulaştırılır.


Unutmamamız  gereken en önemli faktör dürüstlük ve güvenilirliktir. Taşınma işinin personeli, elemanı çok çok önemli ve dürüst olmalı. Ve her gün değişik evlerde çalıştığı için hiçbir şeye tenezzül etmemelidir. Firmamızda çalışmak isteyen gerekli testlere tabi tutarız. Başarılı bir şekilde geçemeyen bu kadromuza dahil etmeyiz.  


Evden eve taşımacılık  hizmetini seçen siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına oldukça dikkatli olacak bir şekilde çalışmaktayız . Bizimle çalışan ve alanında uzman olan kadromuz ile sizlerin en özel şekilde nakliye hizmetlerini almanızı sağlıyoruz . Sizler en özel şekilde nakliye hizmetlerini aldığınızda ise hiç bir sorun yaşamadan ve tabi ki de en önemlisi çok da fazla bir çaba harcamadan taşınma işlemlerinizi oldukça kolay taşınırsınız . Evini bizimle taşıyan her zaman bizim firmamızdan memnun ve mutlu bir şekilde ayrılmıştır. Sizlere böylesine profesyonel bir şekilde hizmet verdiğimizde memnun kalacaksınız.