05464022876

Parça eşya taşıma olarak her nakliyeci' nin uğraşmak istemediği ve eşyanın azlığından dolayı yeterli emek , saygı göstermediğini görüyoruz . Bazı nakliyeciler fazla eşyası ve maddi değeri yüksek olan işlerle uğraşmakta bu da firmasının güvensizliği göstermekte . Biz Ankara evden eve nakliyat olarak parça eşya taşımacılığını özenle ve titizlikle yapıyoruz . Her eşyanızı güzelce sarıp ,sökülecek eşyaları bu işte uzman ekibimizle söküp monte ediyoruz . Eşyalarınızın azlığına ve çokluğuna göre ona uygun aracımızla gitmesi gereken yere en hızlı ve güvenilir bi şekilde tam zamanında götürüyoruz . Eşyalarınız mutfak eşyası ise her birini sarıp , kutulara yerleştirip kırılma riski olan cam , bardak gibi eşyaları özenle taşıyoruz .


Her zaman siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyatı vermeyi hedefliyoruz . Sizleri zor durumda bırakmak asla istemeyiz . İlk önceliğimiz sizin memnuniyetiniz sizlerden mutlu bir şekilde ayrılmak için ekibimizle elimizden geleni yapmaktayız . Ekibimiz personelleri alanında uzman kişilerdir . Bizimle çalışacak olan personelleri gerekli testten sonra kadromuza dahil olmakta. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için 7/24 saat çalışmak da ve parça eşyalarınızı taşımaktayız . Evden eve nakliyat olarak güven en önemli ilkemiz oldu sizleri mağdur etmemek adına eşyalarınızı her zaman bizden istediğiniz şekilde taşıdık . Oluşabilecek kırılma , çizilme , düşme riskine karşı önlemlerimizi aldık . Taşınan eşyalar gidilecek yere ulaştığında yeni yer yüksek katta ise asansörlü nakliyat ile daha hızlı ve güvenli bir şekilde yerlerine ulaşmaktadır . Sizin güveninizi yıkmak asla istemeyiz . 


Parça eşya taşıma hizmetinde müşterilerimiz den her zaman memnun kaldıklarını gördük bu da bizi her zaman mutlu etmiştir . Eşya taşıma işinde fazla emek harcanmak da ve sizleri yormak da bizlerde  elimizdeki son teknoloji araçlarımızla bu emeği ve zahmeti en aza indirip sizi yormadan taşıma işini en aza indirmekdeyiz . Ankara parça eşya taşıma olarak sizleri memnun etmek ve hizmet etmek çok isteriz . Çalıştığımız her müşterimiz bizden memnun bir şekilde ayrılmıştır . Sizlerle beraber çalışmayı çok isteriz .